Oddělení DIY

DIY_banner_01.jpg

Společnost Rawlplug na trh výrobků pro DIY jakožto přední a vedoucí poskytovatel dodává upevňovací a spojovací materiály, ve snaze uspokojit zvyšující se poptávku zákazníků. Na tento trh přinášíme inovativní výrobky pod silným a zavedeným jménem, to vše v moderně navrženém balení. Naše vysoce kvalitní výrobky jsou napříč Evropou dodávány prostřednictvím sítě zavedených obchodních partnerů.

Tým společnosti Rawlplug v oddělení  DIY nemá konkurenta. Jinými slovy, jsme na dané odvětví experti, rozumíme zákazníkům a jejich požadavkům. Na trh dodáváme kompletní sortiment průmyslově odzkoušených, vysoce kvalitních výrobků, které uspokojí jakoukoli potřebu, se kterou se kutil může setkat.

facet.png Technická podpora pro zákazníky hobby sektoru:

Společnost Rawlplug nabízí úplnou technickou podporu pro všechny uživatele produktů společnosti a jejich bezplatný servis!

V našem sortimentu najdete spojovací materiály, rámové spojovací materiály, dutinové spojovací materiály, šrouby, kotvící šrouby, chemické kotvy, vrtáky a mnohé další.

Ať už připevňujete věšák na ručníky, police, zrcadlo, radiátor nebo plazmovou televizi, vyplatí se nechat si poradit od expertů. V branži působíme již 94 let, a tak víme, o čem mluvíme!

Kvalita našich výrobků je prověřena dlouholetým zásobováním odvětví pro svépomocnou činnost, stavebního průmyslu a obchodního sektoru po celém světě.

Vzhledem k širokému spektru dnešních stavebních konstrukcí, je potřeba používat takové způsoby upevnění, které jsou pro danou stavbu vhodné a nejsou jí přítěží.

 

Čím dál tím více moderních budov je konstruováno s využitím odlehčených stavebních materiálů, jako jsou např. překližka, dřevotříska, sádrokartón ale také tvárnice, cihly, kámen a beton.

Starší budovy mohou být krom výše zmíněných materiálů konstruovány také za užití latí a sádrové malty. Tyto materiály jsou díky jejich nejednotnosti pro připevňování a spojování dosti nevhodné a je potřeba postupovat se zvýšenou péčí.

Některé materiály a užití jsou bezproblémové, ty ostatní vyžadují zvýšenou péči v závislosti na typu konstrukce nebo užitého zatížení.

V obchodech s domácími potřebami je dostupných mnoho spojovacích a upevňovacích matriálů. Pracovníci Vám v těchto prodejnách mohou mnohdy nabídnout kvalifikovanou radu, ale pokud máte pochyby, zavolejte nám přímo do společnosti Rawlplug.

Technická poradenská služba společnosti Rawlplug Vám poskytne to nákladově nejefektivnější řešení s ohledem na související zatížení a konstrukci.

Budeme se těšit na Vaše telefonáty a emaily, na které Vám rádi a v co nejkratší době odpovíme.

Kontaktní formulář