OEM Systém

oem.jpg

Rawlplug nabízí zvláštní výrobky pro systémová řešení

OEM Systém je oddělení, které je odpovědné za spolupráci s výrobci konstrukčních materiálů na globální úrovni.

Produkt vyrobený na základě vztahu mezi Rawlplug a klientem systému je součástí klientovi obchodní nabídky a obvykle je prodává pod klientovou značkou a to buď jako součást kompletního systému, nebo jako samostatný nezávislý prvek. Díky tomuto je možné sdílet kvalitní zkušenosti napříč trhem, implementovat lokální výrobky na globální trh a naopak globální produkty na ten lokální.

Proces vytváření produktu, který splňuje očekávání a požadavky klienta, nezahrnuje pouze klienta, ale také individuální oddělení Rawlplug, jako jsou výzkumné a vývojové, produktové manažery, laboratoř, nákupní oddělení, kontrolu kvality, právní (patenty) a prodejní oddělení. Proces samotný se skládá z konstrukce, výroby, zkoušek, implementace a po-prodejních služeb k výrobku. Nabízíme pozitivní reference od největší konstrukčních společností v oboru, jako jsou: Rockwool, SIG, Lafarage, Saint Gobain a Knauf.

Naše spolupráce s výrobci nám dává potenciál vydávat unikátní produkty vytvořené pro specifické použití, které ideálně doplňují obchodní nabídku klienta týkající se upevňovacích technologií. Každý výrobek, který ve spolupráci s klientem uvedeme, projde schvalovacím procesem a má všechny potřebné certifikáty a evropské normy.

Dalším prvkem naší spolupráce, který utužuje vztahy s naším klientem, jsou služby a přímý kontakt s našimi zástupci na individuálních trzích, což nabízíme v mnoha evropských zemích skrze naše pobočky. To nám umožňuje rychle reagovat, udržovat místní zásoby a vybrat nejvhodnější výrobek pro daný trh.

Primární sektory konstrukce, na které se zaměřuje oddělní OEM Systém Rawlplug:

Exteriéry:

ETICS, tepelná izolace, systémový výrobci izolačních materiálů (vlna, polystyren), výrobci střešních membrán, výrobci kovových šindelů, výrobci kompozitních panelů

Interiéry:

Výrobci sádrokartonových desek, výrobci profilů, výrobci příchytných instalací, výrobci skladištních konstrukcí, výrobci výtahů, výrobci sanitárního vybavení

 

Kontaktní formulář