OEM

oem_banner.jpg

OEM je oddělení společnosti, které jedná s průmyslovými klienty, kteří používají upevňování u produkce strojů, a to od předběžných prototypů až po služby pro výrobní linky klientů. 

Technologické oddělení hraje aktivní roli při vývoji nových výrobků pro klienty a to už od fáze plánování, přes testování, až po technickou dokumentaci a výrobu. Orientujeme se na dynamický vývoj díky neustálému rozšiřování naší produktové řady, investicím do moderních strojů, zvýšené výrobní kapacitě a moderním a komplexním produktům.

Nabízíme velký výběr šroubů pro automobilový průmysl, které splňují jak DIN, tak ISO normy, ale také vyhovují individuálním požadavkům klientů. Spolupráce se společnostmi Galfa a Anocote nám umožňuje nabízet výrobky s různými druhy protikorozní ochrany dle požadavků automobilek / VW, BMW, Fiat, Ford, Peugeot apod./

Při naší práci používáme lisy od renomovaných evropských výrobců, jako jsou SACMA a NEDSCHROEF, a systematicky se snažíme zlepšovat kvalitu výroby a její účinnost.

 

Nabízíme:

 • Účast při konstrukci prvků, které aplikují nejefektivnější a nejbezpečnější výběr kotvících prvků

 • Možnost realizovat materiálové zkoušky v rozsahu dle požadavků klienta, asistenci při vhodném výběru, zohlednění specifikace i těch nejsložitějších montážních technologií a výrobních linek

 • Akreditované laboratoře v továrnách a vývojových centrech společnosti

 • Možnost sestavovat prototypy

Jsme držiteli:

 • ISO TS a dalších certifikátů a KLFS atestací

 • ISO 14001

   

   

   

facet.png Technická podpora pro OEM sektor:


Rawlplug je potěšen, že může nabízet technické služby pro OEM sektor. Naše služby technického poradenství poskytnou okamžitá řešení pro jakékoliv aplikace. Pouze nám poskytněte vaše požadavky na zátěž, druh základního materiálu a tloušťku upevnění a my navrhneme vhodnou kotvu pro vaše použití.

Rádi vám poskytneme vzorky ke schválení a testování, aby se zajistilo, že výrobek je pro upevňování vhodný. Testování lze provést u zákazníka

Po každé zkoušce bude poskytnuta zkušební zpráva obsahující závěry a doporučení.

Na vyžádání je k dispozici Technická příručka Rawlplug. Ta obsahuje průvodní data pro všechny produkty, zejména pro kritické bezpečnostní kotvy a mechanické a chemické kotvy.

Výrobky jsou nabízeny v běžném balení.

Rádi poskytneme komentáře k metodám, které zajistí, že ukotvení bude správně nainstalováno, a lze poskytnout i zvláštní data o výrobku.

Kontaktní formulář