Ve fotbalové sezoně 2016/2017 bude logo Rawlplug® provázet zápasy nejzajímavější fotbalové ligy na světě.

13 září 2016
Ve fotbalové sezoně  2016/2017 bude logo Rawlplug® provázet zápasy nejzajímavější fotbalové ligy na světě.

Jsou za námi první utkání předních týmů v rámci fotbalových utkání ve Velké Británii, při kterých mohli diváci na bannerech kolem hřiště spatřit logo Rawlplug®. V příštích devíti měsících budeme doprovázet utkání týmů Everton a Tottenham Hotspur při téměř 40 zápasech.

Britská souvislost

Volba Premier League není v našem případě náhodná – navazuje na britský původ značky Rawlplug®. Naše řešení jsou již řadu let ve světě snadno rozpoznatelná. Název „rawlplug” se  v anglickém jazyce trvale vžil jako synonymum pro hmoždinku

Liga se lvem v koruně

Premier League je nepochybně největším snem mnoha fotbalistů po celém světě. O pohár, který získá vítěz finálového zápasu, bojuje 20 týmů, včetně slavných, britských klubů Manchester United, Chelsea nebo Arsenal. V sezoně se každý klub vzájemně dvakrát setká na trávníku – na svém stadionu a stadionu protivníka. Většinu zápasů přenáší britská televize a jejich průběh a výsledky jsou ostře sledované fanoušky po celém světě. Mistrem ligy se stává tým, který bude v květnu na prvním místě v tabulce – výsledek je složen z počtu bodů za vítězství a remízy a hodnocení rozdílu vstřelených a obdržených branek. Poslední sezona patřila Leicester City, bylo to první vítězství tohoto klubu v Premier League.

Zpět k novinkám Společnost

Nejnovější informace

Zpět k novinkám Společnost