Firemní kultura

Poslání

our mission2.jpg

Poslání společnosti Rawlplug se zaměřuje na dvě významné potřeby zákazníků: vysokou kvalitu a inovaci výrobků. Uspokojení zmíněných potřeb je pak cílem všech společností Skupiny Rawlplug. Společnost své portfolio, včetně výrobků střední a vyšší třídy, buduje již několik let. Během těchto let jsme se dané výrobky společně s jejich výrobními procesy snažili důsledně zdokonalovat a vybudovat si tak konkurenční výhody v podobě vysoké kvality a inovace. Při vytváření našeho poslání, jsme se zaměřili na dvě věci. Chceme pokračovat ve stávající činnosti s cílem uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků, včetně profesionálů, a klademe za cíl nalézat nová, spolehlivá a dlouhodobě udržitelná řešení.

Skrýt
Vize

our vision.jpg

Společnost Rawlplug v současné době působí převážně na evropských trzích, nejdůležitějším mimoevropským odbytištěm je střední východ. V následujících 10 letech plánujeme významné rozšíření naší působnosti a vytvoření celosvětové skupiny, která bude přítomna na všech kontinentech, a na většině světových trzích. Při budování silné mezinárodní korporace chceme zachovat pozici a image společnosti, mezi zákazníky z ní učinit volbu dosáhli jsme prvních pozic v prodejích. Vizí společnosti tak je celosvětové rozšíření její působnosti na slibné trhy, to vše s udržením restriktivní politiky nákladů. Při následování naší vize bychom pak rádi nadále vylepšovali pozici a image našich výrobků a značek.

Skrýt
Hodnoty

values_banner.jpg

ODHODLÁNÍ

Od ostatních se odlišujeme naším zapálením jednat.  Jsme otevřeni změnám a nebojíme se čelit novým výzvám. Naše vynalézavost a snaha o sebezlepšování nás při hledání těch nejlepších řešení žene neustále kupředu.

SPOLUPRÁCE

Po našich zaměstnancích vyžadujeme, aby mezi sebou opravdu spolupracovali. Věříme, že aktivní přístup při naplňování společných cílů vede ke kýženým výsledkům.

PROFESIONALITA

Klademe velký důraz na vysokou kvalitu práce a na důslednost našich odborníků. Zaměstnanci společnosti Rawlplug jsou ryzí profesionálové a odborníci plně zodpovědní za své činy a rozhodnutí.

EFEKTIVITA

Překážky jsou pro nás motivací k ještě intenzivnějšímu jednání. Schopnost využít příznivých okolností nám pak při dosahování vytyčených cílů zaručuje úspěch.

ORIENTACE NA ZÁKAZNÍKA

Velice nám záleží na dobrých vztazích se zákazníky. Naší prioritou je zabývat se potřebami zákazníků a plnit jejich očekávání. Věříme, že je to jediný způsob, jak vytvořit dlouhotrvající a spokojené vztahy.

Skrýt