Obchodní jednotky

business_units.jpg
Obchod

RAWLPLUG dodává rozsáhlou řadu kotev a souvisejících výrobků do celého obchodního sektoru od prodejců pro národní stavitele, nezávislé stavitele, investiční skupiny, velkoobchody, až po instalatéry.

Dodáváme pestrý rozsah výrobků. Bereme v potaz všechny možné požadavky na kotvy, které se mohou na trhu vyskytnout. 

Obchodní sektor je podporován národním týmem složeným z místních prodejních manažerů, kteří poskytují profesionální služby všem našim zákazníkům, a zajišťují tak odbornost, kvalitu, spolehlivé služby či flexibilní řešení, které jsou synonymem pro značku RAWLPLUG. 

Navštivte obchodní sekci

Skrýt
Oddělení DIY

V celém oboru není žádný jiný podobný tým, než je DIY Rawplug. Našim cílem je být experty v oboru, pochopit zákazníky a jejich požadavky a hrdě dodávat odborně schválené výrobky s vysokou kvalitou díky jednotlivým DIY oddělením po celé Evropě

Náš neustálý pokrok ve smyslu znalostí, neustále se měnících metod stavitelství a materiálů znamená, že okamžitě reagujeme na jakékoli změny na trhu a ihned poskytujeme řešení problémů, které se na trhu vyskytnou.

Navštivte DIY sekci

Skrýt
Konstrukce

Již více než 90 let je RAWLPLUG uznáván jak pro své výrobky té nejvyšší kvality, tak pro svou technickou odbornost v oboru stavebního a inženýrského stavitelství. Naše kotvy pro vysoké zatížení byly upraveny pro použití na těch nejkritičtějších místech mnoha prestižních projektů.

Naši technici se denně setkávají s odborníky z oboru, aby byli vždy schopni zajistit vhodné fixační řešení pro daný projekt, a také aby vývoj nových výrobků vždy reflektoval s nejnovějšími trendy v průmyslu.
Zaměřujeme se na dodávání výrobků té nejvyšší kvality za rozumnou cenu. Ať už náš výrobek zakoupíte kdekoli po světě, kvalita bude vždy stejná a inženýři mohou vždy plánovat s důvěrou v naše výrobky.
Navštivte Konstrukční sekci.

Navštivte sekci Montáž

Skrýt
OEM Systém

Ploché zastřešení

Ploché zastřešení s jednou vrstvou je dalším důležitým systémovým řešením a řada Rawlplug kotvy pro ploché zastřešení je široce využívána po celé Evropě. Plně otestována a schválena ETAG 006 kompletní řada teleskopů a šroubů je vytvořena speciálně pro použití v izolovaných střešních systémech s jednou vrstvou. Rawlplug také vyvinul unikátní softwarový balíček „RooFix“ pro výpočet síly větru a optimalizaci množství a druhu kotev  pro konkrétní projekt.

Veškeré podrobnosti naší řady pro plochá zastřešení lze nalézt zde (klikněte na odkaz pro vstup do katalogu plochého zastřešení).

Izolace vnějších zdí (EWI)

Až 40% energie se ztrácí přes fasády našich domů. Izolace vnějších zdí (EWI) je řešení vytvořené jak pro rekonstrukce, tak pro nové stavby,  které zásadně sníží ztráty energie. Známé je toto řešení také jako „Vnější kontaktní zateplovací systém“ (ETICS) a je ve velkém používáno jak ve střední, tak východní Evropě už více než 40 let. ETICS je v současnosti jedním z nejrychleji rostoucích sektorů britského stavebnictví. Díky dotacím, jako jsou ECO a Green Deal, se dá předpokládat, že používání EWI v následujících 10 letech znatelně poroste.

Rawlplug je hlavním dodavatelem pro tento sektor a naše řada izolačních kotev „T-FIX“ byla vyvinuta speciálně pro instalace těchto tepelných izolačních systémů. „T-FIX“ byl testován a schválen pro získání Evropských standardů a každý výrobek je držitelem Evropského technického schválení v souladu s ETAG014, specificky pro použití v EWI systémech.
Rawlplug je hrdý, že může spolupracovat s lídry v oboru, jako jsou Rockwool, Knauf, Alumasc, SPSenvirowall & Wetherby Bulding Systems, díky čemuž může neustále vyvíjet a inovovat svá kotevní řešení. Zároveň je Rawlplug aktivním členem specializované obchodní asociace INCA, díky čemuž je vždy o krok napřed v tomto rychle se vyvíjejícím sektoru.
Veškeré podrobnosti o řadě Rawlplug ETICS lze nalézt zde (klikněte na odkaz pro vstup do katalogu fasád).

Suchá výstavba

Sektor suché výstavby pokrývá spojky a kotvy speciálně pro interiérové použití ve spojení se sádrokartonem a profily. Poskytujeme širokou řadu šroubů dle EN 14566 a všechny velikosti zatloukacích kotev dle Evropského certifikátu ETA. V naší nabídce pro sádrokartonové desky naleznete i další zajímavé spojky vytvořené pro různá řešení. Máme to potěšení spolupracovat s největšími společnostmi v oboru sádrokartónů a to po celé Evropě již mnoho let. Naše zboží lze zabalit do různých podob: papírové krabice, bublinková fólie, fóliové sáčky apod.

Navštivte sekci OEM Systém

Skrýt