Oddělení

departmenst.jpg
Specifikační tým

Rawl specifikační tým poskytuje technickou podporu pro strukturální a stavební inženýry, konzultující poradce, distributory a dodavatele a pro kohokoliv, kdo si vybere nebo používá Rawl výrobky.

Naše služby, které jsou zdarma, zahrnují:

Testování na místě

Technické semináře

Produktová školení

Služby technického poradenství Rawplug nabízejí rady ohledně správného výběru a instalace kotev pro distributory, specialisty a uživatele po celém světě a to zdarma. Tým se skládá z kvalifikovaných odborníků s mnoha lety zkušeností, přičemž služby technické podpory jsou k dispozici telefonicky, emailem.

Prosíme, kontaktujte nás přímo na:

Jan Bolf - technický manager

+ 420 602 406 132

info@rawlplug.cz

Skrýt
Výzkum a vývoj

Tým Rawplug specializující se na technický výzkum a vývoj nemá ve svém oboru konkurenci. Dosažení a správa nesčetně patentů je možná především díky rozsáhlému technickému zázemí v našem moderním testovacím centru v Glasgow. Disponuje 3D modelovací technologií, systémy analýzy konečných prvků a největším testovacím vybavením. Testovací schopnosti Rawplug patří mezi nejlepší na světě.

Prosíme, kontaktujte nás přímo na:

info@rawlplug.cz

Skrýt
Zákaznická podpora

Náš tým zákaznické podpory sídlící v Ostravě je znám díky přátelským a profesionálním službám. Našim cílem je nabízet neocenitelné služby našim distributorům/velkoobchodním prodejcům a každému, kdo nás kontaktuje.

Ať už chcete pomoc se svými zásobami, nebo zpracovat objednávku, jsme k dispozici na telefonních linkách od 7:30 do 16:00 od pondělí do pátku.

Prosíme, kontaktujte nás přímo na:

+420 596 636 397

+420 724 347 203

Skrýt
Dodavatelský řetěz

Dodavatelský řetěz Rawplug integruje strategické cíle společnosti s logistikou nabízející flexibilní, efektivní a nízkonákladová řešení.

Díky tomu, že jsme dynamičtí a přesně zaměření, jsme schopni reagovat na rychle se měnící trh a specifické potřeby zákazníků.

Skrýt
Marketing

V Rawplug jsou zákazníci srdcem naší obchodní strategie a naše marketingové oddělení je perfektním příkladem toho, jak s nimi pracujeme ruku v ruce.

Zaměřujeme se na splnění všech marketingových požadavků našich zákazníků, přičemž náš tým vždy cílí na kvalitu připravovaných pomocných materiálů v této oblasti a zároveň propaguje a posiluje jak značku Rawplug, tak i image našich zákazníků. 

Naše marketingové aktivity mají rozsah od poskytování strategických a kreativních rad našim zákazníkům, přes vytváření moderní produktové grafiky a textů, reklamu v různých médiích, až po komunikaci zákaznických akcí a nabídek. Pomáháme společnostem sjednotit obchodní strategii s obchodním plánem a vytváříme loajální zákaznickou základnu díky propagaci, která vytváří silnou a důvěryhodnou image.

Prosíme, kontaktujte nás přímo na:

info@rawlplug.cz

Skrýt
Lidské zdroje

Toto oddělení je odpovědné za veškeré procesy a systémy, které se vztahují k lidem uvnitř Rawplug organizace, tedy vztahy se zaměstnanci, školení a rozvoj, benefity, kompenzace, organizační rozvoj a zaměstnanost.

Výše uvedené funkce zahrnují posuzování schopností a kompetence současných a potencionálních zaměstnanců ve vztahu k potřebám společnosti. Tato funkce je vykonávána efektivně a to i kvůli potřebě dalších manažerů.

Organizace Rawplug je neustále na té správné cestě, díky které mohou plnit své cíle jak jednotlivá oddělení, tak organizace jako celek.

Prosíme, kontaktujte nás přímo na:

info@rawlplug.cz

Skrýt
Informační technologie

IT oddělení Rawplug poskytuje podporu všem oddělením a je odpovědné za hardware, software a sítě společnosti. To může zahrnovat instalaci nového softwaru, opravu hardwaru, instalace nového hardwaru a řešení problémů. 

Skrýt